Náš tým

Ing. Iva VALENTOVÁ

Narodila jsem se v roce 1965 ve znamení Ryb. Podle čínského horoskopu jsem údajně Had a podle indiánského Vlk. Pravda je, že vlci a zvířata vůbec mě přitahovali odjakživa, takže jsem nakonec vystudovala genetiku se zaměřením na genetiku savců. V roce 1994 jsem se poprvé setkala s homeopatií a toto setkání mě ovlivnilo natolik, že se jí od té doby věnuji stále intenzivněji. Kromě praxe klasického homeopata jsem od roku 2001 působila jako kmenová lektorka brněnské Homeopatické fakulty, kde jsem přednášela homeopatii profesionálům i laikům (kurzy akutní homeopatie). Jako hostující lektor jsem přednášela na Slovenské akademii klasické homeopatie MUDr. Vladimíra Petrociho v Bratislavě. Jsem spoluautorkou knih Akutní materia medica – homeopatická léčba (Brno, 2004) a Bachovy esence v homeopatii (Brno, 2009). Vedle příspěvků do odborných časopisů, zejména Homeopatických listů, vydávaných Českou lékařskou homeopatickou společností, jsem se aktivně zúčastnila několika homeopatických kongresů v Praze a v Bratislavě.

Mgr. Linda DVORSKÁ

Celý život se pohybuju v prostředí urgentní medicíny. Pracovala jsem na oddělení ARO v různých typech nemocnic, jezdila jsem ve výjezdové skupině na ZS. Zkušenosti s výukou jsem získala během svého působení na Zdravotnické škole ve Žďáru nad Sázavou. Vyučovala jsem zde první pomoc, anatomii, klinické obory a ošetřovatelství. V současné době působím jako akademický pracovník Oddělení urgentní péče na Fakultě zdravotnických studií v Pardubicích.

Martina Lejska Maštalířová

Práci s klienty, péči o jejich zdraví a vnitřní pohodu, se věnuji od roku 1999.
Homeopatii jsem vystudovala, když jsem zatoužila mít pro svou práci více prostředků a nástrojů, vedle masáží, relaxačních technik, aromaterapie a Bachových esencí.  Během čtyř let studií na Homeopatické fakultě jsem se účastnila zahraničních seminářů SAKH v Bratislavě pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho. Zde již několik let pomáhám v organizačním týmu seminářů a pravidelně se setkávám s prací takových osobností jako je Jan Scholten, Jonathan Hardy, Louis Klein, Michal Yakir, Martin Jacob, Yogesh Sehgal a další.
Od ukončení studií poskytuji konzultace v homeopatické poradně v Bystřici nad Pern. a ve Studiu Koré v Brně, které vlastním a spravuji. V Homeopatické škole Uroboros s nadšením předávám své znalosti a zkušenosti budoucím kolegům. Tak je naplněna moje nejvyšší touha, vášeň a kredo: “Učit se a učit”.