Letní škola

MUDr. Vladimír Petroci

Letní škola

Výuka

Letní škola – 2019

Termín konání:      2. až 6. srpna 2019

zahájení v pátek 2. srpna 2019 v 11.00 hodin,

ukončení v úterý 6. srpna 2019 po obědě

Cena kurzovného, včetně ubytování v hotelu a plné penze: 7.000 Kč

 

Místo konání:             hotel Luna, Kouty u Ledče nad Sázavou, http://www.hotelluna.cz/

 

Přednášející:

MUDr. Vladimír Petroci, Slovensko

MUDr. Vladimír Petroci vystudoval Lékařskou fakulta Univerzity Pavla Jozefa Šafaříka v Košicích a pracoval jako pneumolog. Od roku 1991 se věnuje homeopatii. Absolvoval základní kurz CEDH, následně tříletou školu The London College of Classical Homoeopathy (1992-1994), Holandsko-indickou školu (1994-1996) a Školu revoluční homeopatie Dr. M. L. Sehgala (1996 – 2000). Od roku 2004 se každoročně účastní seminářů Dr. Jana Scholtena v Holandsku.

 

Od konce devadesátých let začal učit homeopatii na Slovensku a v Čechách. V letech 1997 až 2000 organizoval deset víkendových homeopatických seminářů v Tatranské Poliance pro kolegy ze Slovenska. V roce 2005 založil Slovenskou akademii klasické homeopatie, jejímž je ředitelem. V roce 2007 spoluzaložil Slovenskou homeopatickou asociaci, která byla později přejmenovaná na Slovenskou komoru homeopatů. V současnosti přednáší i v Turecku, Francii a Polsku. Je autorem knihy: Studánky – Obrazy dětí v homeopatických lécích. V rámci publikační činnosti přispívá do časopisů Homeopatie, Homeopatické listy, Zpravodaj SHS, Vitalita, Interhomeopathy (Francie), Spectrum (Německo) a dalších. Na Slovensku pořádá řadu seminářů zahraničních homeopatů, jeho pravidelnými hosty jsou Jan Scholten, Louis Klein, Jonathan Hardy, Michal Yakir a další.

 

V rámci letní školy 2019 se Vladimír, který je v současnosti jedním z nejlepších učitelů tohoto systému, bude věnovat pokračování výuky homeopatického systému  rostlin objevenému holandským homeopatem Janem Scholtenem. Scholtenova klasifikace rostlin navazuje na systém minerálů a také využívá sedm perioda a stadia. Protože rostlinná říše je složitější, využívá se v ní dále nový koncept fází a subfází. Celá metoda bude vysvětlena na praktických případech a příkladech. Účelem semináře je seznámit účastníky s celou hloubkou a složitostí teorie rostlin a ukázat jim léčebný potenciál tohoto přístupu, stejně jako nové horizonty chápání, které se nám všem otevírají.

 

Přihlášky a zálohu 1.000,- Kč prosím odevzdejte na kurzu nebo zašlete na účet nejpozději do 31. května 2019. Po tomto datu je již záloha nevratná a slouží k pokrytí storno poplatků za ubytování. Děkujeme za pochopení. Účastníci ze zahraničí zálohu neplatí.

 

Do přihlášky prosím uvádějte preferenci týkající se ubytování, pokoje jsou převážně dvoulůžkové, na vyžádání lze zajistit i větší pro skupinu přátel nebo rodinu. V areálu se nacházejí také chatky pro příznivce jednoduchého ubytování (bez sociálního zařízení).

 

Přihlášku prosím vyplňte na webu www.uroboros.cz nebo zašlete na mail iva@uroboros.cz, kam také můžete směřovat veškeré dotazy.

Zálohu 1.000 Kč zaplaťte v hotovosti nebo na účet  101 289 6814/6100

 

Letní škola – 2019