Ohlédnutí za letní školou – 2017

Týden se s týdnem sešel a my všichni, kdo jsme pro vás připravovali letošní uroboří letní školu, s mírnou nostalgií vzpomínáme na pár nádherných dní v pohodlné, laskavé a nervy uklidňující náruči posázavské přírody. Dostalo se nám řady pozitivních ohlasů (ti, kdo by chtěli reagovat negativně, si to naštěstí nechali pro sebe ????) a moc za ně děkujeme. Každopádně nás velmi motivují k další práci a současně jsou pro nás hodně zavazující. Laťku, kterou letos nastavil náš přednášející MUDr. Vladimir Petroci ze SAKH( http://www.akademiahomeopatie.sk), bude jen těžké dorovnat, natož překonat. A tak jsme vsadili na jistotu a pana doktora si „rezervovali“ i na příští rok. Protože jsme letos začali zdolávat Scholtenův systém na poli minerálů, chtěli bychom v této linii pokračovat a na příští letní škole navázat systémem rostlin podle Jana Scholtena.
Také bychom touto cestou rádi poděkovali Lence Juráškové a Richardu Procházkovi, kteří nás během jednoho večera v rámci svého workshopu pozvali do říše snů.
A pro ty, kdo letos museli z jakýchkoli důvodů letní školu oželet, nabízíme alespoň fotodokumentaci, za kterou velmi děkujeme Petru Sapíkovi. My ostatní si s jeho nádhernými fotkami můžeme připomenout, jak skvěle jsme se cítili nedaleko Ledče nad Sázavou a těšit se na letní školu budoucí. Takže „přístí rok ve stejnou dobu“? ???? Přejeme nádherný zbytek léta.

Jana Marušáková

Posted in Uncategorized.